جمعه, 27 شهریور 1394 ساعت 17:24

آموزش دانلود مرورگر فایرفاکس از اپ استور نیوزلند

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

همانطور که روز گذشته به اطلاعتان رساندیم، نسخه‌ای از مرورگر فایرفاکس در اپ استور نیوزلند منتشر شده است که به گفته‌ی موزیلا، حکم نسخه‌ی بتای عمومی را دارد. کاربران این کشور می‌توانند فایرفاکس را در این مرحله دانلود کنند و در صورت مشاهده‌ی عیب و ایراد، آن را به موزیلا گزارش دهند. نتیجه‌ی این کار مرورگری خواهد شد که با کمترین عیب و ایراد به دست عموم کاربران می‌رسد.

 

اما شاید بپرسید که چرا اپ استور نیوزلند؟ این داستان چندان جدید نیست. پیش از این نیز بارها پیش آمده است که شرکت‌های مختلف اپلیکیشن و بازی‌های خود را پیش از عرضه‌ی عمومی در کشورهایی نظیر آمریکا، در اپ استور نیوزلند منتشر کنند. اپل آی‌دی قریب به اتفاق کاربران ایرانی برای استور آمریکا ساخته می‌شود و بنابراین نمی‌توان از محتوایی که در سایر استورهای منتشر می‌شود بهره برد. طی این آموزش خواهیم دید که چگونه اپل آی‌دی‌ای بسازیم که بتوان به کمک آن از اپ استور نیوزلند دانلود کرد.

 

شاید ساخت یک اپل آی‌دی جدید، تنها برای دانلود یک اپلیکیشن، چندان به نظرتان منطقی نیاید. اما همانطور که گفتیم، اپ استور نیوزلند به دریافت سریع اپلیکشن‌ها و بازی‌های جدید، و همچنین آپدیت‌های آن‌ها شهره است. به همین خاطر اپ آی‌دی‌ای که می‌سازید، در آینده و در موقعیت‌های مختلفی می‌تواند کمک‌کننده باشد. نحوه‌ی انجام کار تا حد زیادی شبیه به مراحل عادی ساخت اپل آی‌دی است. با این تفاوت که باید کشور خود را به نیوزلند تغییر دهیم. برای آن که آموزش را با نظم پیش ببریم، مراحل را قدم به قدم شرح می‌دهیم:

 

۱- از طریق این لینک به پست آموزش ساخت اپل آی‌دی رایگان در اپل اپس که اخیراً برای سازگاری با آخرین نسخه‌ی آیتونز آپدیت شده است مراجعه کنید.

۲- مراحل ساخت اپل آی‌دی را تا مرحله‌ای که به صفحه‌ی واردکردن آدرس برسید مطابق آموزش فوق پی بگیرید.

۳- وقتی به صفحه‌ی زیر رسیدید، روی گزینه‌ی مشخص‌شده در تصویر کلیک کنید تا گزینه‌های تغییر استور اکانت نمایش داده شود.

new-zeland-1

new-zeland-2

۴- از بین گزینه‌ها New Zeland را پیدا کنید.

new-zeland-3

۵- پس از انتخاب New Zeland، روی گزینه‌ی Change تپ کنید.

۶- صفحه‌ی نخست ساخت اپل آی‌دی دوباره برایتان نمایش داده خواهد شد. مراحل را پی بگیرید تا دوباره کار از آن جایی که کشور را تغییر دادید پی گرفته شود.

 

۷- از قسمت Title جنسیت خود را انتخاب کرده و در قسمت First Name نام و در قسمت Last Name نام خانوادگی خود را وارد کنید. در Postcode عدد ۶۰۱۲، در قسمت City عبارت Wellington، در قسمت Area Code عدد ۴ و در قسمت Phone عدد ۴۷۳۳۲۹۰ را بنویسد. سایر فیلدهای آدرس را به دلخواه پر کنید.

new-zeland-4

۸- پس از پرکردن فیلدها روی Create Apple ID کلیک کنید.

 

کار تمام است. ایمیل تأیید به آدرس ایمیلی که وارد کرده بودید فرستاده می‌شود و پس از تأیید، می‌توانید با اپل آی‌دی نیوزلند خود از محتوای اپ استور این کشور استفاده کنید.

 

در صورتی که با انجام مراحل خود راحت نیستید و یا به هر دلیل دیگر امکان ساخت اپل آی‌دی ندارید، می‌توانید ساخت اپل آی‌دی نیوزلند را به اپل اپس سفارش دهید.

خواندن 769 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.